ADE-1503PLM参数引脚封装等应用资料
ADE-1503PLM Datasheet PDF
生产商封装功能应用PDF适应温度
YCL15 Watts single output external adapter. Output voltage 15V. Output current 0mA (min), 1000mA (max). ADE-1503PLM PDF